Vyjádření některých mých zákazníků:

  • S paní Růžičkovou se mi nesmírně dobře spolupracuje. Oceňuji preciznost, pečlivost v domluveném termínu, ochotu a spolehlivost. Spolupracujeme spolu již třetím rokem a jsem vždy spokojená s odvedenou prací. Velmi doporučuji.

MUDr. Monika Sičová, Škola Mohedžodáro, tantrická jóga pro ženy, www.mohendzodaro.cz

  • Odbor pro kulturu, komunikaci a prezentaci Ministerstva zahraničí České republiky se mj. zabývá organizací výstav a vydáváním materiálů k propagaci naší republiky. Pro úpravu českých textů využíváme služeb Mgr. Evy Růžičkové, komunikace s ní je příjemná, její práce je vždy rychlá a spolehlivá.

Ing. Romana Dvořáčková, OKK MZ ČR

  • Velmi oceňujeme rychlost, ochotu a vstřícnost, se kterou se paní Mgr. Eva Růžičková ujala korekce námi dodaných textů. Korektury byly provedeny k plné naší spokojenosti a za velmi příznivou cenu. Ve spolupráci s paní Růžičkovou bychom chtěli i nadále pokračovat.

Ing. Michaela Bahounková, ředitelka Provozně-ekonomického odboru Úřadu Rady pro rozhlasové a televizní vysílání

  • Jako zanícený cestovatel, ale špatný lingvista využívám služeb paní Evy Růžičkové při jazykové korektuře svých cestopisů psaných formou deníku, prostřednictvím kterých dovoluji svým nejbližším nahlédnout do panoramatu uskutečněných cest. Ve výborné spolupráci přenášející mé texty do jiné dimenze bych chtěl nadále pokračovat.

  Radek Pavlíček

  • Zabývám se tvorbou výukových materiálů pro základní školy, součástí této práce jsou odborně provedené jazykové korektury paní Evou Růžičkovou. S kvalitou, rychlostí i cenou její práce jsem vždy spokojen.

Mgr. Martin Vozar

  • Čeština nebyla na SŠ mou silnou stránkou, a proto jsem při zpracovávání své bakalářské i diplomové práce využil služby jazykové korektury. S paní Růžičkovou vždy byla výborná spolupráce, vyhovovala mi komunikace přes skype a taky cena přijatelná pro studentskou kapsu. Diplomku jsem měl za A!

Ing. Pavel Kosík

Kontaktovat mne můžete na telefonním čísle 731 610 397 nebo emailem na eva@napsanospravne.cz
sekce kontakty zde